rzetelność poparta doświadczeniem

Biuro Rachunkowe Infoprofit tworzy zespół certyfikowanych i doświadczonych księgowych (licencje Ministerstwa Finansów). Od 2004 roku świadczymy swoje usługi w zakresie rachunkowości finansowej, rachunkowości zarządczej oraz kard i płac.

Mimo, że księgowość jest złożona nasz cel jest prosty: pomagamy innym przedsiębiorcom prowadzić i rozwijać ich biznes, poprzez naszą ekspercką wiedzę.

Nasze Biuro Rachunkowe jest obecne w dwóch lokalizacjach (Lublin, Kraków) świadcząc usługi głównie dla klientów z terenu Lubelszczyzny, Mazowsza i Małopolski. Na przestrzeni lat zaufało nam już blisko 550 podmiotów, zarówno jednoosobowe firmy, spółki osobowe jak i spółki prawa handlowego.

Nasi Klienci zawsze mogą liczyć na partnerskie relacje z Infoprofit.

bezpieczeństwo i komfort współpracy

W naszym rozwoju stawiamy na stały organiczny wzrost pozwalający nam niezmiennie utrzymać wysoką jakość obsługi Klientów oraz stabilność finansową.

Nasz zespół, życzliwie nastawionych do Przedsiębiorców specjalistów, stale trzyma wysoki poziom poprzez regularne szkolenia i kursy branżowe.

Jednocześnie zachowując najlepsze praktyki posiadamy ubezpieczenie OC dla bezpieczeństwa i komfortu naszych Klientów. Jako biuro rachunkowe zapewniamy dyskrecję i poufność w zakresie powierzonych nam informacji i dokumentów.

JESTEś wciąż nie przekonany?

Zapraszamy zatem do nas na kawę i rozmowę w przyjaznej atmosferze. Chętnie zmierzymy się z Twoimi wątpliwościami i oczekiwaniami.

 

Potrzebujesz
czegoś więcej niż księgowości?
Zadzwoń do nas!
Oddział Lublin

Oddział Kraków